Manikiūras-pedikiūras by Čik Čik Akropolis Atsiliepimai

Ozo g. 25, Vilniaus Akropolis, 05112

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
2480 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai patiko manikiūristė , dirbo labai atsakingai , išpildė mano pageidavimus .Likau patenkinta paslaugomis .
Ši kirpykla, dirba klientui. Labai malonios ir talentingos meistrės. Sugeba dirbti su vaikais, toks jausmas kad jos ne tik kirpėjos bet ir geros vaikų psichologės ir auklės. Aš vedžiau savo anūkę jau du kartus ir tą mūsų užsispyrusį, gyvą sidabrą sugebėjo gražiai nuraminti ir nukirpti, tai didžiulė pagarba. Ačiū.
Labai patiko salonas, draugiški,atsakingi žinanti savo darba darbuotuojai
Atėjus į kirpyklą paaiškėjo, kad kirpėja pas kurią buvo užsirevistruota nedirba!
Pirmas kartas buvo puikus, tačiau antrą kartą buvo nelygi abiejų nykščių forma (nagai skiriasi labai akivaizdžiai) bei ne iki galo nulakuotas vienas nagas, antro lakavimo metu. Pamačiau tik grįžusi namo, kitame apšvietime.