Labai patiko manikiūristė , dirbo labai atsakingai , išpildė mano pageidavimus .Likau patenkinta paslaugomis .
Ema•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ši kirpykla, dirba klientui. Labai malonios ir talentingos meistrės. Sugeba dirbti su vaikais, toks jausmas kad jos ne tik kirpėjos bet ir geros vaikų psichologės ir auklės. Aš vedžiau savo anūkę jau du kartus ir tą mūsų užsispyrusį, gyvą sidabrą sugebėjo gražiai nuraminti ir nukirpti, tai didžiulė pagarba. Ačiū.
lydinti•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko salonas, draugiški,atsakingi žinanti savo darba darbuotuojai
Beata•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atėjus į kirpyklą paaiškėjo, kad kirpėja pas kurią buvo užsirevistruota nedirba!
Mantas•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmas kartas buvo puikus, tačiau antrą kartą buvo nelygi abiejų nykščių forma (nagai skiriasi labai akivaizdžiai) bei ne iki galo nulakuotas vienas nagas, antro lakavimo metu. Pamačiau tik grįžusi namo, kitame apšvietime.