Meistrė maloni, bet paslauga atlikta prastai. Gelinis lakavimas atliktas nelygiai (matosi nelygumai, dažymo kryptis ir pan.), lakas pradėjo lupinėtis kraštuose jau kitą dieną.
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Man netiko nagu lakas.
Valerija•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pirmą kartą taip prastai atliktas manikiūras. Daugiau negu pusės nagų odelės nesutvarkytos iki galo, nors dariausi pilną manikiūrą. Užlakuota ir ant odelių. Nykščių nagai, matyt, iki galo nebuvo išdžiuvę, tad lakas ant nagų pasiskirstęs netolygiai. Pasižiūrėjus į nagus, toks jausmas, kad pati ir pirmą kartą dariausi manikiūrą. Tikrai nuvylė.