Manikiūras-pedikiūras by Čik Čik Akropolis Atsiliepimai

Ozo g. 25, Vilniaus Akropolis, 05112

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
2480 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Meistrė maloni, bet paslauga atlikta prastai. Gelinis lakavimas atliktas nelygiai (matosi nelygumai, dažymo kryptis ir pan.), lakas pradėjo lupinėtis kraštuose jau kitą dieną.
Man netiko nagu lakas.
Rodyti salono atsakymą...
Pirmą kartą taip prastai atliktas manikiūras. Daugiau negu pusės nagų odelės nesutvarkytos iki galo, nors dariausi pilną manikiūrą. Užlakuota ir ant odelių. Nykščių nagai, matyt, iki galo nebuvo išdžiuvę, tad lakas ant nagų pasiskirstęs netolygiai. Pasižiūrėjus į nagus, toks jausmas, kad pati ir pirmą kartą dariausi manikiūrą. Tikrai nuvylė.
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū, viskas puiku.
✌👍