Labai kruopšti manikiūro meistrė. Tiesa, žinau, kad specialistė buvo ne ta, pas kurią užsirašiau, o vaduojanti. Visgi, kruopštumas, rūpestis ir visa atmosfera verta 100 balų :)
Greta•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki, maloni meistre!
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Tokio nekokybiško manikiūro dar niekad nesu turėjusi