Kuo geriausi atsiliepimai apie čia teikiamas grožio paslaugas!
Jurgita•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Geras ir greitas kirpimas
Mindaugas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! Kirpom 1.5m vaiką, tai nors ir su ašarom, bet prisileido kirpėją ir žirkles. Kirpėja Jolantq švelni, kantri ir maloni. Yra spec. kėdutės vaikams, nors mūsiškė sėdėjo mamai ant kelių, rodo filmukus. Grįšim!
Lina•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dažymas 10 balų!
Ugnė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpom dukrytę pas Jolantą. Labai maloni, viskas sklandžiai, geriausi atsiliepimai