Reiketu zaliuziu apsaugoti nuo saules, per karsti neimanoma sedeti kai spigina saule tiesiai i galva. O meistre puiki!
Nora•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gal visgi pritrūko kruopštumo.
Anonimas•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė
Anonimas•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
kirpimu patenkinta
Inga•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmas dalykas, atkreipes mano demesi - higiena, buvau maloniai nustebinta, kai meistre pries priimdama mano sunu kirpimui isdezinfekavo kedute, patiese vienkartini patiesaliuka vaikui atsisesti.
Labai ramiai ir maloniai bendravo su vaiku, kirpimas - super. Pasidalino patarimais ir nuomone del sunaus sukuosenos.
Didziausios rekomendacijos!