Patiko salono aplinka, tik kiek nemalonu buvo dėl to, kad saulė per langą tvieskė tiesiai į akis. Specialistė maloni, viskas buvo atlikta kruopščiai ir laiku.
Anonimas•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
👍🏻
Samanta•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nereali meistrė! Patiko tiek paplepėti, tiek pasiklausyti patarimų. Apie darbo kokybę net nekalbu - kokybiška, estetiška, gražu :)