Personalas buvo labia malonus. Apsilankymas labia patiko ir manau jame apsilankysime ir kitais kartais.
Gintarė•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas vyko sklandžiai, meistrė ne tik gerai apkirpo, bet ir mokėjo sudominti vaikiuką, kad išsėdėtų ramiai.
Giedre•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko
Anonimas•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko. Labai draugiškas ir paslaugus personalas, kuris patarė rūpimais klausimais ir pasiūlė papildomas procedūras. Taip pat salono aplinka labai jauki. Sekantys mano kirpimai bus tik šiame salone. ^^ (Kai iškart pasiseka rasti ką nors labai gero, tai kam bandyti išradinėti kitokį dviratį? :)
Viktorija•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni aplinka, geras aptarnavimas, dirba savo srities profesionalai. Rekomenduoju!