Tikrai labai gražiai ir kruopščiai apkirpo ir sušukavo. Namie išplovus galvą ir lengvai išdžiovinus fenu šukuosenos forma liko tokia pat graži kaip salone. Kai prireiks vėl kirptis grįšiu pas tą pačią kirpėją :)
Ana•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė nepakankamai profesionaliai elgėsi su vaiku. Kirpimas atliktas atmestinai. Daugiau nesilankysime.
Akvile•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tala savo srities profesionale 🥳 visada puikiai nukerpa. Malonus aptarnavimas.
Šarūnė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė itin kruopšti ir išmananti savo atliekamą darbą.Pedikiūras atliktas puikiai
Eeeee•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Inna dailiai ir kruopščiai padarė pedikiūrą. Tikrai dar kartą apsilankysiu.