Gera, kad visada galiu pasitikėti Ina ir jos teikiama paslauga
Inga•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
vaikui labai patiko, nors pradžioje bijojo,bet vėliau įsidrąsino😇💗😉 po kirpimo gavo diplomą, čiulpinuka ir žiedelį ,buvo laaabai laiminga ! ačiū Talai 💗💗🙃🙃🙃
Ingrida•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
viskas labai gerai , meistrė labai maloni ir švelni
Dovile•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
She does a phenomenal job on my nails. I won't see anyone else while I'm in Lithuania.