Masažo menas

M. K. Oginskio g. 3, Vilnius, 10219

Atsiprašome, Masažo menas artimiausiu metu Treatwell platformoje neturi laisvų laikų. Rask salonus, turinčius vietos arba Ieškok , kad matytum salonus netoliese.

Find the best venues near you

Beauty therapist E.Z.

186 reviews
Žirmūnų g. 67A, 09112

Ekspresas - manikiūras/pedikiūras

1837 reviews
Antakalnio g. 75, Vilnius, 10213

Kosmetologė Evelina G.

1042 reviews
Antakalnio g. 104, Vilnius (Milu Grožio Studija), 08311

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
4 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Olga man padėjo, kai turėjau problemų nugaros, pečių ir kaklo srityse. Ji pagelbėjo atsikratant įtampos, atpalaidavo užspaustus taškus, padėjo geriau pajausti savo kūną, atsipalaiduoti. Po jos masažų jaučiausi lengvesnė, judresnė, sveikesnė. Be to, tai žmogus, su kuriuo smagu pasikalbėti įvairiomis temomis.
Visada pasitinkanti gera nuotaika itin profesionali masažistė Olga.Po masažo tarsi užauga sparnai🙏Ačiū
Didžiausias AČIŪ Olgai! Sugrąžino mano nugarą į gyvenimą :) Puikiai išmano ir myli savo darbą, atsižvelgia į viso kūno anatomiją holistiškai, rekomenduoju visu 100%!
Nedidelis, bet jaukus masazo kabinetas! Olga ne tik pakalbins ir papasakos idomiu ir juokingu istoriju, bet ir atradus skausmingu kuno vietu, jomis pasirupins :) pasidalins patarimais kaip palaikyti gera forma namuose ir islydes su sypsena :) aciu!

Apie saloną

Masažo menas
M. K. Oginskio g. 3
10219 Vilnius

Masažo kabinetas “Masažo menas“, kviečia apsilankyti visus besirūpinančius savo sveikata ir grožiu. Mes žinome, kaip padėti tapti jums sveikesniais ir gražesniais! Leiskite sau pasidžiaugti profesionalaus masažo teikiamais malonumais ir nauda, pasitikėkite mūsų specialiste.

Norint atgauti jėgas, atsikratyti streso, grąžinti sveikatą, geriausias pasirinkimas yra klasikinis masažas, net po pirmojo seanso pagerės Jūsų savijauta, padidės darbingumas, o po masažo kurso sumažės ar visai išnyks nugaros, stuburo, sąnarių ir kitų kūno dalių skausmai, atsipalaiduos ir pailsės raumenys, sustiprės imunitetas.

Masažas – tai labai sudėtinga ir atsakomybės reikalaujanti procedūra, būtent todėl ją gali atlikti tik kvalifikuoti specialistai. Mūsų kabineto masažuotoja turi aukštąjį medicininį išsilavinimą ir gydomojo masažo specialisto licenciją bei nuolat kelia savo kvalifikaciją. Mes rūpinamės savo klientų sveikata ir siekiame apgaubti kiekvieną jų nuoširdžiu rūpestingumu ir dėmesiu bei suteikti nepriekaištingą masažą.

Artimiausias viešasis transportas: Autobusai 4G, 15, 38, 50, 114, 115 bei troleibusai 2, 4, 6, 10, 19, 21. Stotelės pavadinimas: "Antakalnis".

Komanda: Olga.

Salono atmosfera: Jauki, atpalaiduojanti.

PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta