Pajungė tą aparatą belekaip, kojoms ir rankoms veikė, pilvas neveikė. Kai paklausiau sako taip jau būna su ta techniką, paveda🙂 paskui prie mano akių iš naujo perjungė aparatą ir jis veikė. Man atrodo specialistas turi žiūrėti ar procedūros metu viskas veikia, o ne man sakyti kodėl anksčiau nesakei. Tikrai negrįžčiau jokiu būdu.