Nuoširdžiai galiu pasakyti , kad Inga - tobula meistrė , šilta ir labai maloni. Procedura atlikta puikiai. Visos procedūros metu buvo rūpinamasi mano patogumu. Labai ačiū už tokį dėmesį klientui ! Jau laukiu sekančio vizito !
Plaukų šalinimas lazeriu
Erika•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni, profesionali ir dėmesinga meistrė. Labai džiaugiuosi atradusi .
Plaukų šalinimas lazeriu
Rasa•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
puikiai atlikta depiliacija
Paslaugą atliko Monika•Plaukų šalinimas lazeriu
Skaistė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jaučiuosi maloniai ir atsipalaidavusi, gera įranga ir maloni specialistė