Nuostabi meistre Rita, labai profesionali ir labai kruopščiai atliko paslaugą.
Paslaugą atliko Rita•Moterų plaukų šaknų dažymas
Julija•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Įspūdį sudaro šilto žmogaus, bet neapsigaukit neišmano savo darbo. Norėjau, kad atitaikytu natūralią spalva net iš tolo nepanašu ir vietoj salotos net šilta spalva padažė.. Aplamai KAUNE prastas aptarnavimas, ar merginoms specialiai bando sugadinti natūralų grožį vien kales ;)
Paslaugą atliko Rita•Moterų plaukų šaknų dažymas
Katiusha•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas vyriškas kirpimas. Būtinai sugrįšiu ir sekantį kartą!
Paslaugą atliko Rita•Vyriškas kirpimas
Tomas•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai! Ačiū! Jaučianti ir plauką, ir klientą ;)
Paslaugą atliko Rita•Kirpčiukų kirpimas
Sigita•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko, maloni kruopšti. Labai sutapo biolaukai, įdomiai pakalbėjome. Gavau daug plaukų priežiūros patarimų. Ačiū! Sugrįšiu būtinai