Pas Rita visada labai gera ateiti. Pasikrauni geros energijos, šilumos. Ir kas kart išeini jausdamasi kaip tikra princesė 🐈 🐈
Paslaugą atliko Rita•Kirpčiukų kirpimas
antanina•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki savo srities profesionalė! Atsisėdu ir nieko nereikia sakyti. Spalva parinkta tobulai, kirpimas nepakartojamas! Ačiū ir sėkmingų darbų toliau :)
Paslaugą atliko Rita•Kirpčiukų kirpimas
Diana•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super, radau, kur vėl daugelį metų galėsiu eiti pas savo kirpėją ir kiekvieną kartą negalvoti, kur čia apsikirpti. Kirpykloje kaip namuose: jauku, šilta ir pabendrauti buvo apie ką Sėkmės Jums darbe ! Būtinai grįšiu pas Jus ! 😃