Gavau daug patarimų apie plaukų priežiūrą ateityje;)
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Sigita•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta nuostabi meistrė😍 Puikiai išmano savo darbą, atstatymo procedūra atlikta nepriekaištingai. Malonus ir įdomus pokalbis, kurio metu sužinai naujų dalykų apie savo plaukus.
Būtinai sugrįšiu.
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Elena•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super! 💕
Paslaugą atliko Eglė•Plaukų tonavimas moterims
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vieta labai jauki, noriu paminėt, kad darbuotoja Greta begalo maloni bei rūpestinga.Labai esu patenkinta atlikta plaukų procedūra.:))