Labai patiko meistrė Eglė, profesionali ir dėmesinga, nepriekaištingai patrumpino ir sumodeliavo plaukus, išėjau labai patenkinta ir grįšiu vėl! Rekomenduoju 👌
Paslaugą atliko Eglė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tiesiog wow meistrė... Pasitikimas, rūpestingumas, aukštas lygis, šiltumas, krupštumas, supratingumas ir visa kita 11/10!