Paslaugą atliko Augustė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Roberta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pas Gretą viskas tobula, kaip ir pati Greta, kaip žmogus tobula.
Po Gretos plaukučiai tiesiog gyveną naują gyvenimą, švelnūs, glotnūs, sveiki ir žvilgantys.
Plaukų fėja! 🫶❤️
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Loreta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta nuostabi meistrė! Norisi grįžti ne tik dėl to, jog plaukai nuostabūs po parinktų procedūrų, bet ir dėl to, kad labai malonus ir šiltas žmogus! DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS! 🤍
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Gustė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patys geriausi atsiliepimai apie Gretą :) beveik 3 valandos procedũrų praėjo labai greit.. gavau daug naudingos informacijos apie plaukų priežiūrą, išėjau su šilkiniais plaukais, praėjus savaitei po vizito plaukai atrodo labai gerai. Džiaugiuosi atradusi šią meistrę ir būtinai planuosiu apsilankyt dar :)
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Rūta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne tik puiki specialistė, bet dar ir labai šiltas žmogus. buvau su dviem dukromis - paauglei viską įdomiai papasskojo, mežesniosios - išgirdo pageidavimus. Apsilankymą pavertė nedidele švente.
Paslaugą atliko Petraškaitė Eglė•Kirpimas ir plaukų priežiūra