Greta nuostabi plaukų meistrė! Jos deka matau, kaip atsigavę mano plaukai🫶🫶 Kuo didžiausios rekomendacijos💕💕💕💕💕
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Ugne•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi plaukų dažymo paslauga! Meistrė Eglė profesionali, kruopšti ir puikiai išpildo mano norus ir svajonės kas liečia spalvos.Kiekvieną kartą rezultatas pranoko lūkesčius. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Eglė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Aliona•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta yra šiltas ir nuostabus žmogus. Ji puikiai nusimano apie plaukus ir jų priežiūrą. Išėjau su tobulais plaukais! Ačiū TAU!