Lankiausi kurį laiką, nors manikiūras ir lakavimas nebuvo atliekamas tobulai, bet tenkindavo. Po paskutinio apsilankymo - labai daug bangų ant nagų, odelės spėjo atsirasti vėl. Bet labiausiai nelygūs ir labai banguoti nagai nedžiugina.. deja nebegrįšiu
Paslaugą atliko Augustė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Great as always,ačiū!
Paslaugą atliko Eglė•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Valeria•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta nuostabi meistrė, rekomenduoju! 🫶
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Orinta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aušrinė - puiki!
Paslaugą atliko Aušrinė•Blakstienų laminavimas
Šarūnė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lankausi ne pirmą kartą. Esu patenkinta meistrės darbų.
Paslaugą atliko Augustė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras