Greta - turbūt vienas šilčiausių, maloniausių žmonių, pas kuriuos esu lankiusis grožio salonuose. Pas ją visad keliauju su pačiu geriausiu nusiteikimu, nes ne tik jau žinau, kad būsiu labai maloniai sutikta ir pavaišinta ar praplepėsime visą laiką įvairiausiomis temomis, bet kad turbūt net jokia kita grožio specialiste tiek nepasitikiu kaip Gretos profesionalumu🫶 Tiesiog nuostabu!🥰
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Urtė L.•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
šauni meistrė, visada pataria ir padeda išsirinkti geriausią variantą
Paslaugą atliko Brigita•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Greta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrės Gretos atlikas darbas labai patiko, plaukai tapo šilkiniai, atgavo spalva
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Jadvyga•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi pirmą kartą,tikiuosi ne paskutinį. Viskas puikiai.
Paslaugą atliko Augustė•Ilgalaikis gelinis manikiuras