Su Karina bendraujame jau 10 metų. Manau, kad žmogus turi būti iš tikrųjų ypatingas kad tokį laiką galėtum KIEKVIENĄ MĖNESĮ susitikti . Neįtikėtinai profesionali, aukštos kvalifikacijos ir nepaprastai mielas ir šiltas žmogus. Ačiū Karinai, kad ji yra, ir kad man teko laimė pažinti ją. Ačiū.
Paslaugą atliko Mira•Blakstienų priauginimas
Gražina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė, rami aplinka, jokių bereikalingų kalbų :)