Labai švelni ir maloni meistrė. Kabinete tokia rami atmosfera, viskas atliekama taip kruopščiai ir nepastebimai, atrodo net pešiojant antakius būtų galima miegoti. Blakstienos atrodo nepriekaištingai.
Paslaugą atliko Mira•
Blakstienų priauginimasRodyti viską...
Laura•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
lankausi kas mėnesį ir visada viskas puikiai. ačiū už kokybę ! puikiai viskas.
Paslaugą atliko Mira•Blakstienų priauginimas
I.V. •prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gera meistė, jauki atmosfera ir labai norisi sugrįžti
Paslaugą atliko Mira•Antakių korekcija siūlu
Gabrielė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pati nuostabiausia meistrė ir žmogus❤️ Savo darbą atlieka kruopščiai ir atsiduoda 100% tam ką daro☺️ kiekvienos procedūros metu galiu pailsėti ir pasvajoti, nes atmosfera tiesiog WOW🙏 Rekomenduoju kiekvieną procedūrą, vienų metu galėsite šiltai pasišnekučiuoti, o kitų pailsėti🌏 AČIŪ❤️