puikus darbas. labai maloni ir raminanti aplinka. kas kartą išeinu su gražiomis blakstienomis ir pailsėjusi. ačiū.
Paslaugą atliko Mira•Blakstienų priauginimas
I.V. •prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada nepriekaištingai! Vizitas prilygsta SPA.
Paslaugą atliko Mira•Blakstienų priauginimas
Indre•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nu kitos vietos nesirinkčiau vien del meistrės, aplinkos ir sukuriamo jaukumo🥰 ateini pasigražinti, o išeini ir graži ir pailsėjus, pasikrovus teigiamos energijos ir kažkaip pati nori skleisti gėrį😍 Rekomenduoju 110%🙂