Visų pirma noriu padėkoti už gerą nuotaiką ir šypseną net atsižvelgiant į buvusią situaciją 🙃 Labai jauki aplinka, nuostabus ir kruopščiai atliktas darbas. Nereikėjo nieko aiškinti, viską suprato iš pusės žodžio. Šiltas, ramus ir atsidavęs darbui žmogus. Ateini susitvarkyti blakstienų,o išeini lyg po meditacijos. Didžiausios rekomendacijos.
Paslaugą atliko Mira•Blakstienų priauginimas
Gabrielė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, labai patiko, taip švelniai atliko darba, kad net nepajutau kaip laikas prabėgo, o rezultatas nuostabus, labaai patiko
Paslaugą atliko Mira•Blakstienų priauginimas
Erika•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada malonu sugrįšti. Draugiška specialistė. Rekomenduoju 🤗