Tobulai išsilaikė šukuosena ir makiažas 😍😍😍 buvo +32 ir gal daugiau-garbanos ir makiažas išsilaikė visą laiką!!!!❤️ tikrai rekomenduoju!❤️
Sušukavimas ir proginės šukuosenos
Gražina•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
100 balų!
Paslaugą atliko Monika Briu•Antakių korekcija siūlu
Agnė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė ir jos procedūros
Antakių laminavimas
Karolina•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likau labai patenkinta :) AČIŪ :)
Sušukavimas ir proginės šukuosenosRodyti viską...
Greta•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė puiki, atliktas makiažas išsilaikė iki šventės galo, garbanos taip pat. Viskas labai patiko - vizito laikas buvo paankstintas kad suspėčiau, o darbas atliktas labai puikiai. Rekomenduoju.