Labai nuostabi ir kruopšti meistrė. Išklausė ir atliko būtent tokį makiažą, kokio tikėjausi.
Makiažas puikiai išsilaikė, atlaikė net visas džiaugsmo ašaras 😅.
Likau labai patenkinta. Ačiūū! 🥰❤️
Makiažas
Agnė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažas buvo atliktas labai kruopščiai, meistrė išpildė visus lūkesčius.
Makiažas
Indrė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai!
Makiažas
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko 😇
Antakių korekcija siūlu
Galina•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likau labai patenkinta meistrės Militos sukurtomis garbanomis! Jos išsilaikė puikiai ir net kitą dieną atrodė nuostabiai! Pati meistrė yra nuostabi, labai kruopšti, įsiklausanti į kiekvieną tavo norą ir padaranti viską taip kaip ir norėjai! 100% rekomenduoju ir garantuoju, kad tikrai nenusivilsite. 😉💖