puikiai, labai maloni meistrė, gražus salonas ir tiesūs kaip ir norėjau plaukai
Plaukų tiesinimas
Dovilė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi atradus saloną ir meistę Kamilę 🤗
Makiažas
Aliona•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki antakių meistrė Gabija, mylinti savo darbą. Itin kruopšti, pasiruošusi. Antakių laminavimas atliktas labai kokybiškai. Rekomenduoju :)
Antakių laminavimas
Paula•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Užsiregistravau dieniniam makiažui pas Inesa, bet ji pramiegojo ir atėjo valanda vėliau. Išgelbėjo tik jo kolegė Kamilė, kurį perstumė savo klientus ir priėmė mane makiažui ir sugarbiniavo plaukus. Kamilė nuostabi meistrė, bet Inesos požiūris į darbą yra neprofesionalus ir netoleruotinas, siūlyčiau su ja neturėti reikalų.