Noriu padėkoti meistrei Linai, tikrai švelni, maloni bei išmananti savo darbą meistrė! Tikrai sugryšiu :)
Permanentinis makiažas
Karolina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionali meistre, viskas tobulai, labai rekomenduoju!
Antakių laminavimas
Ieva•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo atlikta viskas tobulai! Ir plaukai ir makiažas laikėsi visą dieną!
Makiažas
Gabrielė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė labai maloni, tačiau makijažas tikrai nėra proginis, labiau panašus į express.. paprastą, klasikinį…
Esu tamsaus gimio, veidą padažė labai šviesiai, prašiau tamsint..
Neatitiko mano lūkesčių..