Lankausi pas Laurą jau virš metų ir nė karto neteko nusivilti :) Darbą atlieka ypatingai kruopščiai ir profesionaliai.Labai maloni ir tikra savo srities specialistė. Jos darbo rezultatais lieku visuomet patenkinta maksimaliai!Beje,aplinkiniai taip pat labai dažnai pagiria dėl nepriekaištingai atlikto manikiūro - man tai labai malonu:) Rekomenduoju visoms,tikrai neteks nusivilti ;)
Paslaugą atliko Laura•Nagų papildymas geliu
Vilma•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai
Paslaugą atliko Gerda•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė labai maloni ir kvalifikuota, puikiai atliko procedūrą, rezultatas matosi jau po pirmo karto. Ačiū, grįšiu 😍
Veido procedūra su deguonimi
Viktorija•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko deguonies terapija, kurią atliko nuostabi meistrė Deimantė. Veidas po procedūros tarsi atjaunėjo, raukšlytės paakiuose nebe tokios matomos ir patamsėjimas paakiuose po vienos procedūros sumažėjo, jaučiasi toks prisotintas veidas :) Dar atlikau proginį makiažą vakare po šios terapijos, tai pati mano makiažo meistrė džiaugėsi atliekamu makiažu, pasak jos viskas dengėsi tobulai nei įprastai, atrodžiau įspūdingai :) Rekomenduoju šią procedūrą! Bendrai visam personalui duodu 10 balų! :)
Veido procedūra su deguonimi
Domena•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Deimantė tikrai profesionalė. Ačiū už nuostabius antakius. Praeita karta išsilaikė visas 3 savaites kaip ir žadėjo, rezultatu esu labai patenkinta. Dirba tikrai švelniai 🙂💯