Nuostabi meistrė. Maloni, labai švelniai ir kruopščiai dirba. Procedūra labai labai patiko. Po lūpų mezoterapijos ne taip džiūsta lūpos, visos pridrėkintos ir putlesnės. Ačiū! Būtinai sugrįšiu ❤️❤️❤️
Veido mezoterapija
Gerda•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kadangi lankiausi pirmą kartą, tai tikrai viskas atlikta profesionaliai: tiek pats manikiūras, tiek ir profesionaliai suteikta kita informacija .
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras