Viskas lyg ir nieko, bet labai nepatogi kede sedejimui ir manyciau per aukstas stovelis rankom pasideti! Taip nelabai komfortabiliai man buvo:(
Ilgalaikis gelinis manikiuras
vida•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tiek aplinka, tiek darbo atlikimo kokybe be priekaistu.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jolanta•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko meistrės darbas, nagučiai išsilaikė puikiai! :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ira•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko labai apsilankymas šiame salone, meistrė Viktorija tikra profesionalė🥰 maloni, kruopšti! Pasitiko ir išlydėjo su šypsena 🥳 nuoširdžiai visiems rekomenduoju!
Pedikiūras
karniejeva•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Miestė Viktorija nuostabi! Darbą atliko tobulai. Meistrė labai rūpestinga,kruopšti,atsakinga. Rekomenduoju!