Labai ilgai ieskojau patikimos ir gerai ismanancios savo darba specialistes, tad galiu drasiai rekomenduoti maniukiriste - Viktorija! Po apsilankymo pas ja iseisite su graziais naguciais ir begalo laimingos. Ir kas dar ne mazai svarbu, apsilankymas pas ja visai neprailgs, nes mergaite labai draugiska ir maloni ! Rekomenduoju 💯.
😻
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Elia•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salone atmosfera labai maloni. Meistre Viktorija labai gerai atliko savo darba, yra labai maloni, moka ne tik gerai atlikti darba, bet ir susidraugauti su klientu.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Violeta•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vida•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Didžiausias ačiū Vikrorijai už nuostabiai atliktą darbą! Puiki meistrė, kuri atlieka viską labai krupščiai, yra pilna idėjų ir visada patars, kai sunku apsispręsti. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.