Super! Viktorija puiki meistrė. Rekomenduoju. Likau labai patenkinta! Personalas operatyvus, malonus ir atsakingai žiūrintis į savo darbą. Nagučiai taip prifesionaliai ir kruopščiai sutvarkyti, kad negaliu jais atsidžiaugti! 10/10! Tikrai rekomenduoju!
Pedikiūras
Ina•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni aplinka
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija labai kruopšti, maloni ir greitai dirbanti meistrė, ačiū jai🌸