meistrė maloni, bet darbas nekokybiškas, padarytas pedikiūras neatlaikė nė savaitės, 3 nagai nusilupo, paprastas lakavimas ir tai ilgiau atlaiko... nusivylus darbu nerekomenduoju...
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Inga•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super tobuli naguciai! 🥰💕
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gintarė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė dirba švelniai ir kruopščiai 😊 Kiek išsilaikys gelinis lakavimas, dar pamatysiu...