Kaip visada - Eva viską daro kruopščiai, švelniai ir atidžiai (ne paskubom!), bendrauja maloniai. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rūta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nagus padarė dailiai, salonas švarus, poreikius suprato ir darbą atliko tikrai neblogai. Gal kiek nepatogi kliento vieta, bet pusantros valandos iškentėti galima. Labiausia patiko, kad meistrė darė savo darbą ir nekalbino. Puiku, nes galėjau tiesiog klausyti podcasto ir nesivelti į kalbas.
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Goda•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Superrrrrr!!!
Paslaugą atliko Eva•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Edita•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
kiekvieną kartą viskas puiku
Paslaugą atliko Eva•Manikiūras
Aliya•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visada tobulai padaro nagučius :) ,visada pas Eva grįšiu,talentinga meistrė.