Tvarkingas ir dailus manikiūras! Labai kruopščiai atlikinėjo viską. Superinė meistrė
Paslaugą atliko Monika
Gabija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau pirmą kartą šitam salone,- jauku, švaru. Meistrė Monika atidi,kruopšti. Rekomenduoju🌿🌺🌿
Paslaugą atliko Monika
Lina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas super,meistrė kruopščiai atliko savo darba,manikiūras tobulas
Paslaugą atliko Monika
Svetlana•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė maloni, dažnai nemėgstu bereikalingo pliurpimo procedūrų metu, tai patiko, kad kalbėjome tik tiek, kiek reikia. Nagai atrodo labai gražiai, kruopščiai padaryti ir likau labai patenkinta.
Paslaugą atliko Monika
Austėja•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė stropi ir komunikabili, esu patenkinta atliktu darbu.