Matosi, kad meistrė bijo vaikų, pasimetusi, nemoka su jais bendrauti ir nepatenkinta jeigu jie verkia, šioje kirpykloje buvome pirmą ir paskutinį kartą, kituose vaikams skirtose kirpyklose žymiai malonesnė aplinka ir kirpimas atliktas gražus, šios meistrės vaikas tiesiog buvo nuskustas ir labai daug kur palikti ilgi plaukai, suprantu, kad su vaikais sunku, bet tam ir yra vaikų kirpimas.
Viktorija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greitas ir aiškus ir profesionalus aptarnavimas
Benediktas•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai dėkinga už kruopštumą. Meistė labai atsakingai dirba savo darbą. Rezultatas puikus. Rekomenduoju
Miglė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Apkirpo gerai, atsakinga kirpėja, smagu jog vaikas jautėsi gerai.