Kaip ir viskas gerai, apkirpo vaiką gerai, tik pastebėjimas: labai nemoką bendrauti su vaikais. Kirposi 4 metų vaikas faktas, kad jis juda kruta ir sunkiai išsėdi vienoj vietoj. Kirpėja buvo nelabai tuom patenkinta ir tikrai nebuvo labai smagu stebėt
anonimas•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Julija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Didelė rekomendacija. Gražiai apkirpo ir labai maloni kirpėja.
Patricija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Inga V. Puikiai atliki savo darba, labai patenkinti, tikrai grisime!🥰