Nerekomenduoju. Labai liūdna, kai išėjus į kirpyklos, ieškai kitos, kad pataisytų, ką pridarė pirmoji. O kirpėjos pasakymas, kad ataugs, apskritai, ne vietoj ir ne laiku, ne to einu į kirpyklą.
Regina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas darbas!!!
Martynas•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Emilija dirba kruopščiai ir gražiai. Ačiū!
Eglė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas ok
Beata•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai nukirpo dukrą. 6 metų dukrai labai patiko