Ačiū Agnei už puikią veido procedūrą, jaukią aplinką, šiltą bendravimą. Išėjau atsipalaidavusi ir pailsėjusi. Viskas atlikta labai profesionaliai, išsamiai paaiškinta ką, kaip ir kodėl daro. Labai rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai!
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Emilija•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuastabi specialistė, jauki aplinka 🙂
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Gintare•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Sužavėjo kruopštumas ir tai, kad nesijauti klientu dėl skaičiaus. Labai patiko, rekomendavau draugei ir pati dar apsilankysiu ☺️