Procedūra atlikta kruopščiai, esu labai patenkinta, laukiu kito apsilankymo :)
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
vilma•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė. Labai rekomenduoju.
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Tomas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko procedūra, mechaninio veido valymą Agnė atliko labai švelniai ir neskausmingai.
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tiesiog nuostabu
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Jolanta•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Tai buvo mano pirmoji veido procedūrą, tokios malonios patirties nesitikėjau. Labai noriu pagirti Agnę už profesionalumą, atidumą, švelnumą atliekant procedūrą, be to labai patiko, lad paaiškino, kas daroma, koks efektas. Ir be viso to, iš Agnės dar sklinda ramybė ir labai gera energija. Rekomenduoju tiems kas ieško ne tik gerai atliekamos procedūros bei puikios energijos iš kosmetologo ❤️❤️❤️