Labai maloni kosmetologė! Lankiausi pirma karta - labai patiko! Veido valymas ultragarsu buvo atliktas labai švelniai, procedūra labai maloni. Kosmetologė atlieka savo darba labai kruopščiai, rūpestingai, viska išsamiai papasakoja, pataria. Rezultatas labai patiko!
Tikrai rekomenduoju šia specialistę ⭐️⭐️⭐️⭐️
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Jolanta•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Maloni, švari, graži aplinka. Darbą išmananti moteris.
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Vaiva•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju 🌷
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Violeta•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti ir profesionali kosmetologė!
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Anonimas•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko tiek pati meistrė, tiek salono aplinka ir žinoma, pats rezultatas. Taip gražiai sutvarkytú antakiú turbūt nesu turėjusi.