Procedūrą dariausi pirmą kartą ir esu labai patenkinta - patekau į geras rankas :) Apsilankysiu vėl.
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Neringa•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai :)
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Lina•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Agnė labai profesionali, individualiai įvertinanti odos būklę, paaiškinanti, ką daro procedūros metu. Suteikia odos priežūros konsultacijas. Maloniai bendrauja.
Labai graži aplinka.
Atėjusi veido valymui pailsėjau emociškai.
Taip pat, žinau, kad Agnė labai myli savo darbą, siekia geriausio rezultato.
Galima drąsiai savo veido odą jai patikėti ir atsipalaiduoti. 🙏