Puiki atmosfera ir meistrė. Blakstienų laminavimas puikus! Antakiai šį kartą nuvylė. Bandžiau iškomunikuoti, kad paliktų kuo storesnius antakius, bet suplonino priekius ir patrumpino galus. Antakiai atrodo tvarkingai ir tikrai natūraliai, bet reiks laukti mėnesį laiko kol priekiai ataugs. Meistrė teigė, kad ją taip mokino daryti, bet kiek lankiausi kituose salonuose niekada neteko išeiti su nuplonintais ir patrumpintais antakiais. Galbūt tai skonio reikalas🫣. Blakstienas rekomenduoju!
Paslaugą atliko Giang•Antakių laminavimas
Mia•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabu, greita, kaip ir praeitą kartą, grįšiu sekantį mėnesį, ačiū❤️🥹
Paslaugą atliko Giang•Antakių laminavimas
Tatjana•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Blakstienų laminavimas kaip visada - puikiai!!
Paslaugą atliko Giang•Blakstienų laminavimas
Ugnė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada, puikiai, greitai, profesionaliai.
Paslaugą atliko Giang•Antakių korekcija siūlu
Svetlana•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Tai buvo viena geriausių mano patirčių grožio srityje. Blakstienų ir antakių laminavimas atliktas profesionaliai, labai švelniai ir atsakingai. Rezultatas – labai natūralus, bet kartu ryškus, būtent toks, kokio norėjau. Jau po procedūros gavau daug komplimentų. Ačiū už puikų darbą, būtinai sugrįšiu ir rekomenduosiu kitoms!