Esu labai patenkinta blakstienų ir antakių laminavimo procedūra. Meistrė dirba labai kruopščiai, atidžiai įsiklauso į norus ir viską aiškiai paaiškina. Rezultatas pranoko lūkesčius – antakiai atrodo tvarkingi ir natūralūs, o blakstienos tapo išraiškingos ir gražiai užriestos. Atmosfera jauki, procedūra maloni. Tikrai grįšiu!
Paslaugą atliko Giang•Antakių korekcija siūlu
Saule•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko blakstienų ir antakių laminavimas! Rezultatas natūralus, tvarkingas ir ilgai išliekantis. Tikrai sugrįšiu dar kartą.
Paslaugą atliko Giang•Antakių korekcija siūlu
Rūta•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas liuks! Auksaranke meistre Vilniuje
Paslaugą atliko Giang•Antakių korekcija siūlu
Lizaveta•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
pati paslauga buvo atlikta gerai, bet laiko organizavimas nebuvo optimalus - teko laukti beveik 20min kol priims nes baige su pries tai buvusia kliente, ir paskui paraleliai buvo dirbama su 2 zmonemis, del ko pati paslauga tesesi gerokai ilgiau