Agnė man atliko antakių korekcijos ir dažymo procedūrą. Kaip visada - tobulai!
Julija•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki studija, nerealiai jauki aplinka. Meistrės Vaidos darbas labai patiko, išpildė visus norus, nupiešė taip, kaip ir norėjau, nors užduotis nebuvo labai lengva. Kantri, profesionali meistrė, dirba greitai, bendrauja draugiškai, pozityviai. :)
Laura•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopšti ir puiki meistrė Natalija :) Bei labai labai nerealus ir jaukus interjeras!
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja Nataliją kirpimą atliko nepriekaištingai! Rekomenduoju.