Meistrė labai skubėjo, nulakuota nelabai dailiai (nulakuotos odelės aplink nagą), po poros dienų nuo nago viršaus pradėjo dilti nagų lakas... nekokybiška paslauga.
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super
Inga•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Antakiu meistre Migle visiskai neismano savo darbo, antakiai daromi “is akies” ir nesivadovaujant veido proporcijomis ir atitinkamais matavimais. Teks ilgai ir nuobodziai atsiauginet savo antakius, labai gaila ir pikta jog pinigai buvo ismesti i bala.
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko
Laura•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šilta, rūpestinga meistė :) Antakius suformuoja ir pataria- tik atsižvelgus į jūsų veido formą!