Meistrė kuri atliko antakių korekcija ir dažymą, rekomenduoju! Ir aplinka faina ir meistrė. Rekomenduoju apsilankyti.
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Antakiai super atrodo! Pats salonas taip pat labai gražus
Agnė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražus salonas
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Julijai, gelinis manikiūras buvo atliktas kruopščiai ir tvarkingai Apsilankysiu dar kartą :))
Gintarė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni, susikaupusi, susikoncentravusi ties darbu, pasirūpinanti kliento noru būti nustebintu. Gražiai atlieka darbą, tikrai verta ir puiku nuvykti pas MIGLE pasidaryti antakiu korekciją ir dažymą. Ačiū be galo❤️