Viena blogiausiu manikiuro/ilgalaikio lakavimo patirciu ever. Is10 nagu 7 nulakavo 3 spalvos sluoksniais, likusius 2 sluoksniais, o viena sugebejo 4 sluoksniais.
Loreta•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabaus grozio salonas, maloni atmosfera, puikus aptarnavimas. Rekomenduoju visiems apsilankyti!