Puikiai parinktas atspalvis ir kruopščiai atliktas darbas!
Alma•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas butų buve nuostabu, kruopščiai, tvarkingai ir atsakingai, bet gaila galiukai kristi pradėjo 2 diena po manikiūro. Gal tiesiog ne man tinkama baze pasitaikė, bet gaila, kai gražus manikiuras laiko tik 2 dienas.
Zydra•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visada lieku labai patenkinta. Didžiausios rekomendacijos.